Укладання кислототривкої плитки

Схеми укладання кислототривкої плитки

Підприємства харчової промисловості

 • Грунтовка BOTAMENT® D 11
 • Двокомпонентна полімер-цементна гідроізоляція BOTAMENT® MD 2
 • Кислотостійкий клей BOTAMENT® TK 150
 • Кислотостійка затирка BOTAMENT® TF 150
 • Кислотостійкий герметик BOTAMENT® SF 300
 • Кислотостійка плитка

Хімічні підприємства

 • Епоксидна грунтовка BOTAMENT® E 120
 • Поліуретанова гідроізоляція BOTAMENT® RA 170
 • Кислотостійкий клей BOTAMENT® TK 150
 • Кислотостійка затирка BOTAMENT® SF 100
 • Кислотостійкий герметик BOTAMENT® SF 300
 • Кислотостійкая плитка

 

Укладання кислототривкої плитки: технологія


Кислототривкі покриття використовуються в приміщеннях, де підлога постійно піддається хімічному або механічному навантаженню. Промислову плитку виготовляють зі спеціальних сортів кислототривкої глини.


 • Кислототривка плитка має дуже високу міцність.
 • Плитка стійка до механічного впливу і не руйнується під впливом концентрованих кислот і лугів.
 • Облицювальне покриття володіє антистатичними властивостями і легко миється.
 • Низьке вологопоглинання дозволяє використовувати підлоги з кислототривкої плитки в приміщеннях з постійним високим рівнем вологості.

 

Кислототривкі матеріали можна купити в компанії Stoffmark за найкращою ціною на ринку. Ми пропонуємо якісну продукцію від українських та німецьких виробників, яка має європейські сертифікати.

 

Укладання кислототривкої плитки: замовити в Stoffmark

 

Основне завдання покриття з кислототривкої плитки захистити бетонну основу від постійного впливу кислот і лугів одночасно з механічним впливом навантажувального транспорту і високих температур. Тому кислототривку плитку укладають за особливою технологією, затвердженої СНиП, яка істотно відрізняється від процесу монтажу звичайного керамічного покриття для підлоги. Звичайна будівельна бригада не завжди здатна впоратися з цим завданням, навіть якщо вони є спеціалізованими укладальниками плитки або клінкеру. Необхідно знати і вміти на практиці здійснювати реалізацію складних технічних рішень, наприклад таких як:

 

 • Під яким кутом влаштовувати нахил до зливного лотка, щоб хімікати не заставалися в калюжах на поверхні підлоги.
 • Як і яким матеріалом здійснити примикання до сендвіч панелі або зливного трапу з нержавіючої сталі.
 • Скільки шарів гідроізоляції потрібно облаштовувати для захисту бетонної плити і стяжки під плиткою.
 • Який клей і затірку застосовувати в CIP мийках.

ИІ це далеко не весь перелік, з яким зіткнеться заказник і підрядна організація.

 

Перед укладанням кислототривкої плитки особливу увагу необхідно приділити захисту основи. Необхідно використовувати наступну схему:

 

  1. По грунту робиться подушка з щебеню, так звана подбетонка.
  2. Далі укладається рулонна гідроізоляція, для того щоб запобігти потраплянню вологи з грунту в бетонну плиту підстави, таким чином бетон буде завжди залишатися сухим, що грає важливу роль у процесі експлуатації.
  3. На поверхню бетонної плити основи підлоги укладається наступний, проміжний шар гідроізоляції для того, щоб убезпечити від попадання агресивної хімії в можливих аварійних ситуаціях пов’язаних з механічним руйнуванням покриття, протікання каналізації або примикань лотків і трапів.
  4. Облаштовується стяжка під ухилом не менше 1,5-2 градуси. Слід звернути особливу увагу, що дана стяжка на невеликих товщинах повинна витримувати великі навантаження, тому її виготовляють з бетону марки в 30 або спеціальних промислових готових стяжок з марочною міцністю не менше 25 МПа.

Перед укладкой кислотоупорной плитки

 

  1. На стяжку наносять спеціальну кислототривку гідроізоляцію.
  2. Укладання плитки на спеціальний кислототривкий розчин:

 

  1. • Широке поширення з кінця 70х років отримав клейовий склад, який виготовляється безпосередньо на будівельному майданчику з діабазового борошна в якості наповнювача і каталізатора – затверджувача з кремнефтористого натрію. Однак даний матеріал розмивається водою, тому при нанесенні основа повинна бути висушена. Дане покриття залишалося як безальтернативне довгі роки, але сьогодні сучасні норми забороняють застосовувати його на підприємствах харчової промисловості. Так само з розвитком технологій з’явилися матеріали наступних поколінь.

 

  1. • Клей на основі епоксидної смоли. Витримує кислоти і луги високої концентрації. Досить швидко полімеризується. Однак слід звернути увагу на те, що якщо в процесі експлуатації на покриття можливі впливи високих температур від 80 С, то даний матеріал застосовувати не можна.

 

  1. • Мінерально-неорганічні клейові розчини. Матеріали нового покоління, мають високу адгезію до основи 2,7 Мпа. Швидко полімеризуються, пересування і затирка швів можлива вже через 3-6 годин, що істотно економить час на будівельному майданчику, а відповідно і кошти замовника. Витримують температуру близько 500 С, мають високу хімстійкість. Так само з переваг слід зазначити те, що pH даного матеріалу не дозволяє заводиться в ньому грибків і бактерій, що дуже важливо для харчових підприємств.

 

  1. Окремо необхідно сказати кілька слів про клеях на цементній основі. Серед будівельників існує методика при якій використовується цементний клей з подальшою затіркою швів епоксидною затіркою. Даний метод можна застосовувати тільки якщо на покриття підлоги впливає луг, якщо передбачається кислотна навантаження, покриття буде руйнуватися. Через мікротріщини в епоксидному шві мікропідсосом кислота потрапляє в шар цементного клею і руйнує його.

 

Укладка кислотоупорной плитки в компании Stoffmark
 1. Затирка швів. Один з найвідповідальніших етапів. Міжплиточний постійно знаходиться на вістрі хімічної атаки сполученої з високою температурою і рухом навантажувального транспорту. Тому який Затирочний розчин застосовувати потрібно знати ще за довго до заливки підлоги. Для цього потрібно ретельно вивчити технологічний процес виробництва. Спільно з виробничими технологами складається карта хімічного і температурного навантаження з урахуванням pH по кожному приміщенню. Серед професійних будівельників і проектантів до сьогоднішнього дня Немає 100% розуміння який Затирочний розчин застосовувати в тому чи іншому випадку:

  • Наприклад, епоксидний розчин витримує більшість кислот і лугів високої концентрації, але не витримає сірчану кислоту 96% і азотну концентрацією більше 10%, які застосовують в акумуляторних кімнатах і на CIP мийках. Так само якщо будуть протікання окропу або впливу температур більше 80 С, шов буде руйнуватися.

  • Дуже довгий час використовувався кислототривкий порошок Арзаміт. Щоб отримати даний матеріал на будівельному майданчику необхідно змішати розчин з порошком. Розчин готують з 75% смоли, 20% дихлорпропанолу, 5% бензилового спирту, а також порошок наповнювача (кварцеве борошно або графіт) і прискорювача затвердіння. Даний склад має хімстійкість до більшості видів кислот і лугів, здатний витримувати навантаження 180 С.однак вимагає істотних трудовитрат при виконанні робіт через складність технологічного процесу приготування. Так само згідно з сучасними нормами не придатний для використання на харчових підприємствах і поступається своїм місцем новим матеріалам.

  • Мінерально-неорганічні затирочні розчини. Сучасні матеріали, витримують кислоти і луги високої концентрації, а так само температури до 150 С, в даних розчинах не заводяться бактерії, тому вони рекомендовані для застосування на підприємствах харчової промисловості.

 

Цена укладки кислотоупорной плитки

 

Ви можете замовити розробку проекту і монтаж кислототривкої плитки в компанії будівництва промислових будівель Stoffmark. Укладання промислової плитки здійснюється за наступним алгоритмом:

 

 

Укладання кислототривкої плитки можлива в таких містах України:

 

Stoffmark представляє світовий концерн з виробництва промислової і стьроїтельной спецхімії на українському ринку. Укладання промислової плитки в Україні від Stoffmark – успішний досвід будівництва на провідних підприємствах! Ми надає гарантію на 12 років. Оформляйте заявку-і фахівець компанії Stoffmark виїде на об’єкт найближчим зручний для вас час.

 

Розрахунок вартості матеріалів для укладання кислототривкої плитки

 

НайменуванняВитратаОдиниця вим.Ціна за одиницю, грн. без ПДВ
1Грунт концентрат0.13 кг/м2кг76,39 грн
2Кислототривка гідроізоляція3.5 кг/м2кг77,20 грн
32х компонентний кислототривкий клей для плитки4.5 кг/м2кг85,95 грн
4Затирка кислототривка2.0 кг/м2кг133,33 грн
5Кислототривка плитка м2713,15 грн
6Шнур ущільнювальний п/е  ø 81 м.п./м.п.м.п.1,00 грн
7Герметик кислототривкий туб197,45 грн
8Витратний і неврахований матеріал м325, 00 грн

 

Розрахунок вартості робіт з укладання кислототривкої плитки

 

Найменування роботФіз. об’єм, м2/м. п.Одиниця вим.Ціна за одиницю, грн. без ПДВ
1Нанесення грунтовки на поверхню.1м2от 50,00 грн
2Влаштування кислототривкої гідроізоляції1м2от 66,00 грн
3Укладання кислототривкої плитки, товщина 20 мм.1м2от 208,33 грн
4Затирка плитки1м2от 75,00 грн
5Пристрій і закладення деформаційного шву.1м.п.от 30,00 грн

 

⚡ЯК ЗАХИСТИТИ БЕТОН ВІД АГРЕСИВНОГО СЕРЕДОВИЩА ?⚡

✔ Ми застосовуємо спеціальну кислототривку гідроізоляцію.

❓ЯК ВИБРАТИ КЛЕЙ ДЛЯ УКЛАДАННЯ КИСЛОТОТРИВКОЇ ПЛИТКИ ❓

✔Якщо навантаження на підприємстві тільки лужна, допускається використовувати клею на цементній основі з адгезією не менше 2,5 МПа, клас C2E
✔ Якщо навантаження кислотна, допускається застосування тільки кислототривких двокомпонентних клейових складів.

сопутствующие товары