ПРОМИСЛОВА БЕТОННА ПІДЛОГА

Бетонна наливна підлога від Stoffmark


Бетонне покриття підлоги – одне з найпопулярніших та практичних рішень при організації промислових покриттів. Технологія має на увазі застосування спеціальної обробки бетону, що дозволяє зробити бетонну підлогу в промислових будівлях максимально міцною, стійкою до зносу і довговічнимиою. Але варто розуміти, що навіть виконана згідно технології бетонна промислова підлога буде схильна до руйнування під дією агресивних речовин, наприклад, бензину, а також – чутлива до механічного впливу, температурних перепадів, вібрацій. В процесі експлуатації на бетоні можуть з’явитися тріщини, які стануть початком руйнування покриття.


Уникнути неприємних наслідків допоможе виготовлення бетонної підлоги зі спеціальним зміцнюючим шаром, що дозволяє досягти безсумнівних переваг:
 • обробка захисною сумішшю збільшує стійкість до зносу;
 • монтаж бетонної підлоги з топінгом на підприємствах продовжує термін служби покриття у 5 разів;
 • наливна підлога бетонна з топпінговою затіркою не порошить;

Як показує практика, підлога бетонна промислова виконана з бетону М350 з топпінгом набуває властивості і характеристики бетону м800. Не переплачуючи замовник отримує підлогу підвищеної міцності, стійкий до всіх видів впливів і з тривалим експлуатаційним терміном.

Замовити промислову бетонну підлогу можливо у таких містах України:

 • Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Полтава, Харків;
 • Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Суми, Чернігів, Кіровоград;
 • Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Маріуполь.

Актуальність виробництва бетонної підлоги


Промислова підлога з бетону – це оптимальне рішення для облаштування виробничих приміщень, складів, логістичних центрів. Укладання бетонної підлоги дозволяє створити покриття, якому не страшна вага вантажної техніки і агрегатів, верстатного обладнання, спецмашин. Пристрій бетонних промислових підлог замовляють для створення підлогових покриттів в торгових центрах, на паркінгах, автостоянках, в гаражах. Пристрій бетонних підлог в промислових будівлях не буде кращим рішенням, якщо підлога піддається активному впливу кислот, вологи, висококонцентрованих хімічних речовин. У таких ситуаціях краще виконати монтаж кислототривкої плитки або полімерних покриттів.


Бетонна підлога: вартість робіт


Вартість влаштування бетонної підлоги багато в чому залежить від площі приміщення, планованого навантаження на покриття, умов експлуатації. Щоб дізнатися, яка на бетонну наливну підлогу ціна буде підсумковою, зв’яжіться з фахівцями компанії Stoffmark – ми розрахуємо на бетонну підлогу вартість робіт і терміни виконання.

Промислова підлога: як укладають бетонну підлогу


Як проводиться заливка бетонної підлоги, ціна якої буде доступною? Після проведення підготовчих робіт очищення поверхні і створення бетонної суміші проводиться заливка основи. При її неповному схоплюванні на поверхню наноситься спеціальна суха суміш з корундовою або кварцовою крихтою і затирається спеціальними затирочними машинами. Використання кварцового топінгу дозволяє підвищити міцність бетону 1,5 рази, корундового – в 1,8 разів. Для попередження розтріскування підлоги виконуються спеціальні шви, які заповнюються спеціальним герметиком.

Як замовити бетонні промислові підлоги: ціна і умови


В Україні замовити послугу укладання промислової бетонної підлоги нескладно: залиште заявку на сайті компанії Stoffmark або зателефонуйте нам. Після консультації та аналізу приміщення ми надамо детальну інформацію про те, яка буде на наливну бетонну підлогу ціна, терміни виконання робіт та інші нюанси. Stoffmark – це якісна промислова бетонна підлога в Києві, ціна в прийнятних межах і гарантія якості та довговічності. 

Розрахунок вартості матеріалів для влаштування бетонної підлоги зі зміцненим верхнім шаром.

 

НайменуванняВитратаОдиниця вим.Ціна за одиницю, грн. без ПДВ
1Гідроізоляція плівка поліетиленова1.2 м2/м2м22,86 грн
2Фібра п\п0.6 кг/м3кг79 грн
3Прокат арматурний №12мм 500С9.8 кг/м2кг12,26 грн
4Підставка під арматуру3 шт/м2шт1,48 грн
5Дріт в’язальний0.05 кг/м2кг22,00 грн
6Бетон М300 В25 П40.1 м3/м2м3договірна
7Зміцнюючий матеріал топінг4 кг/м2кг10,18 грн
8Лак для топінгу0.1 л/м2л.116,67 грн
9Шнур ущільнювальний п/е ø 81 м.п./м.п.м.п.1,10 грн
10Герметик ПУ0.084 м.л./м.пшт251,10 грн
11Грунтовка ПУ0.008 м.л./м.пл1255,46 грн
12Полотно ППЕ м.пог5,29 грн
13Робота бетононасосу змiндоговірна
14Витратний і неврахований матеріал м230,00 грн
15Робота транспорту, доставка матеріалів  договірна

 

Розрахунок вартості виконання робіт по влаштуванню підлоги зі зміцненим верхнім шаром

 

НайменуванняОдиниця вим.Ціна за одиницю, грн. без ПДВ
1Влаштування гідроізоляції (плівка поліетиленова)м230,00 грн
2В’язка арматурим230,00 грн
3Влаштування промислової бетонної підлоги з зміцненим верхнім шаром, топінг, товщина 100 ммм2120,00 грн
4Нанесення лаку на топінгм225,00 грн
5Нарізка і закладення деформаційних швівм.п.35,00 грн

 

Де замовити промислову бетонну підлогу в Києві?

Замовляйте 🔥 прямо зараз 🔥 влаштування бетонних підлог в компанії Stoffmark. Компанія пропонує українським підприємствам промислової сфери високотехнологічні інноваційні рішення в сфері промислового будівництва. Наші переваги:
 • ✅ Продукція має сертифікат відповідності ISO 9001, а також всю необхідну європейську та українську дозвільну документацію.
 • ✅ Висока якість роботи. Ми працюємо як з проектами “під ключ”, так і з точковими завданнями на промислових підприємств. Якісний сервіс та розумні ціни в реаліях українського ринку.
 • ✅ Кваліфікований персонал. Технічні фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну технологію, розроблять проект під ваше виробництво, проведуть роботи і нададуть технічну підтримку.
 • ✅ Гарантія 15 років.
Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вирішити будівельну задачу будь-якої складності!
 

Де застосовуються промислові бетонні покриття?

Компанія Stoffmark реалізовує влаштування бетонної підлоги для:
 • ✅ Паркінгу
 • ✅ Складських приміщень (складу)
 • ✅ Виробничих приміщень
 • ✅ Промислове підприємство
 

Яка ціна укладання промислового бетонного покриття в Києві?

Розрахунок точної вартості влаштування промислового бетонної підлоги може бути виконан тільки після проведення геодезичної зйомки, огляду об’єкта і узгодження конструктиву підлоги. Консультації, виїзд нашого фахівця на об’єкт і прорахунок вартості бетонної підлоги – безкоштовно!
 

Як замовити наливна Бетонна підлога в Києві?

Ви можете залишити заявку у нас на сайті або зв’язатися з нами по телефону, і ми із задоволенням проконсультуємо Вас з усіх питань.

сопутствующие товары