Реалізовані проекти

Влаштування полімерної підлоги на заводі «Промавтоматика»

Була розв’язана задача стосовно захисту бетонної основи від протоків концентрованої сірчаної кислоти та механічного впливу вантажного транспорту. У якості захисного покриття було застосоване товстошарове поліуретан цементне покриття товщиною 12мм.  

подробнее
подробнее
Влаштування промислової підлоги на пивоварному заводі

Фахівцями нашої компанії було розроблено проект по відновленню покриття цехів заводу. У якості захисного покриття використовувалася кислототривка плитка. Етапи робіт: Підготовка основи. Для облаштування разуклонів площин при підході до трапів була застосована спеціальна промислова стяжка марочної міцності 55 МПа Хімзахист. Для захисту бетонної основи від кислот та лугів, була застосована кислотостійка 2х компонентна гідроізоляція Укладання […]

подробнее
подробнее
Влаштування підлог молокозаводу

Для захисту підлоги цехів молокозаводу від молочної кислоти та їдкого натрію була застосована кислототривка плитка товщиною 18 мм і система кислототривких матеріалів Етапи робіт: Підготовка основи. Для облаштування разуклонів площин при підході до трапів була застосована спеціальна промислова стяжка, марочна міцність якої 55 МПа. Хімзахист. Для захисту бетонної основи від кислот та лугів, була застосована […]

подробнее
подробнее

Проект STOFFMARK працює на Українському ринку

STOFFMARK це системи продуктів з високими експлуатаційними характеристиками, призначені для вирішення спеціальних завдань в таких областях будівництва, як хімічна та харчова промисловість, комерційна і житлова нерухомість, ландшафтний дизайн та елітне житлове будівництво.

Це спеціалізовані клейові суміші, затірки для швів плитки, ровнітелі для підлог, еластична гідроізоляція, грунтовки, герметики, ізоляційні стрічки, будівельні плити, склади для ремонту бетонів, а також системи для влаштування промислових підлог з плитки – одна з новітніх розробок в сфері захисту поверхонь від впливу агресивних речовин.

Системи продуктів виробляються в Європі з 1993 року і сертифіковані в системі менеджменту якості ISO 9001, мають європейський сертифікат безпеки продукції.