Гідроізоляція промислових резервуарів

Гідроізоляція промислових резервуарів


Волога – це один з найбільш агресивних факторів, який з часом руйнує бетонні конструкції. Вона проникає у товщу матеріалу і призводить до утворення тріщин. Вже через кілька десятиліть конструкція може стати аварійною, якщо при її монтажі не була проведена правильна гідроізоляція. Матеріали, які захищають поверхню від вологи, повинні також забезпечувати морозостійкість, стійкість до корозії та міцність.


Гідроізоляція промислових ємностей здійснюється на підприємствах де потрібно здійснювати відведення технічних стоків через очисні системи у спеціальні бетонні резервуари – відстійники. Через те, що такі стічні води насичені кислотами, лугами, хлоридами та іншими агресивними речовинами, то для захисту поверхонь таких ємностей повинні бути використані спеціальні сертифіковані матеріали, які не вступають у хімічну реакцію з кислотами, солями або лугами.


Протікання може бути небезпечним, бо потрапляння таких стічних вод у грунт, а потім у грунтові води небезпечно для екології і може призводити до серйозних наслідків. Так само при руйнуванні бетонного покриття такого резервуара необхідно зупиняти виробництво, здійснювати аварійне скидання і приступати до ресурсовитратного ремонту. Замовити герметизацію резервуарів та інші роботи зі спеціалізованою гідроізоляцією можна в компанії Stoffmark.


Зверніть увагу, що у нас є окрема послуга з ремонту бетону.


Гідроізоляція бетонних резервуарів: види


Існує дуже багато видів захисту бетону від вологи, найпоширенішими з яких обмазувальна шламова гідроізоляція проникаючої дії. На сьогодні такий вид гідроізоляції є одним з кращих рішень.

Цей вид гідроізоляції може бути використаний і при монтажі конструкції, і при її відновленні.


Матеріали витримують як негативний так і позитивний тиск води, є еластичним, міцним і стійким до хімкатам і перепадів температур матеріалом. Широко застосовується для обробки промислових, пожежних, резервуарів і басейнів.


Таке покриття має термін експлуатації до 50 років. У компанії будівництва сільськогосподарських об’єктів Stoffmark ви можете замовити не тільки матеріали, але і консультацію досвідчених фахівців, а також технічну підтримку.

Гідроізоляція резервуарів особливості технології


Підземні ємності постійно піддаються впливу грунтових вод і розчинених в них хлоридах. Гідроізоляція підземних частин резервуарів один з найбільш відповідальних ділянок, матеріал повинен бути стійкий до напірної вологи, механічного впливу і низьких температур. Чим більше негативних факторів буде впливати на ємність, тим більш відповідальним повинен бути підхід до даної ділянки. Контурна гідроізоляція повинна бути безшовною, виконана за методом так званої чорної ванни. Тільки після виконання Вишньої гідроізоляції можна виконувати внутрішню. В іншому випадку волога під тиском буде просочуватися з грунту і підривати внутрішній шар гідроізоляції.

Гідроізоляційні шлами, які використовує наша компанія, мають різний опір до рН різних хімікатів. Виходячи з цього, до початку будівництва проводиться ретельне опрацювання цього питання з проектантами і технологами підприємства.


Послуга гідроізоляції бетонних резервуарів можлива в таких містах України:


  • Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Полтава, Харків;
  • Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Суми, Чернігів, Кіровоград;
  • Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Маріуполь.

Гідроізоляцію бетонних резервуарів можна замовити у компанії Stoffmark за конкурентною ціною на ринку. Фахівці компанії підготують та заллють бетон, відфрезерують поверхню перед нанесенням, а потім змонтують гідроізоляційний шар, забезпечивши повну герметичність. Телефонуйте нашим менеджерам – і вже у найближчий зручний для вас час команда фахівців виїде на ваш об’єкт!

 

Розрахунок вартості матеріалів для влаштування гідроізоляції промислового резервуара стічних вод

 

НайменуванняВитратаОдиниця вим.Ціна за одиницю, грн. без ПДВ
1Гідропломба1.1 кг/м.пкг99,00 грн
2Ремсуміш2 кг/мм/м2кг17,50 грн
3Антикорозійний грунт для відновлення та захисту арматури1.5 кг/м2кг38,33 грн
4Посилене фіброю, сульфатостійкого захисного покриття для бетону в спорудах стічних вод17.2 кг/м2кг41,85 грн
5Абразив для піскоструям3договірна

 

Розрахунок вартості виконання робіт по влаштуванню гідроізоляції промислового резервуара стічних вод

 

НайменуванняОдиниця вим.Цена за единицу, грн. без НДС
1Підготовка поверхні (піскострум)м230,00 грн
2Обробка арматури антикор складомм229,00 грн
3Закладення тріщин гідропломбоюм.п.договірна
4Нанесення ремонтного складум269,00 грн
5Гідроізоляція резервуарам2160,00 грн

 

⚡ЯК ЗАХИСТИТИ РЕЗЕРВУАР СТІЧНИХ ВОД ВІД РУЙНУВАННЯ?⚡

1. Якщо середовище 0<Ph<14 необхідно використовувати кислотостійку гідроізоляцію.
2. Якщо середовище 3,5<Ph<14 необхідно використовувати мінеральну сульфатостійку гідроізоляцію.

❓ЯК ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ❓

 

сопутствующие товары