Промислова топінгова підлога

Топпінгова підлога: особливості пристрою та монтажу покриття


Наливна підлога стає все більш популярним вибором для облаштування інтер’єру як житлових, так і промислових приміщень. Серед затребуваних послуг – влаштування бетонної підлоги з топпінгом, що характеризуються відмінними експлуатаційними властивостями та довговічністю. Саме такі покриття вибирають для промислових цехів, складів, виробництв і на це є чимало об’єктивних причин.


Топінгова підлога: що це

Бетонна підлога з топпінгом – свежезалита бетонна плита, покриття, фінішним шаром якого є спеціальний зміцнений верхній шар топпінг, який втирається в бетон. Це, безсумнівно, один з кращих варіантів бетонних покриттів для промислових приміщень. Промислова підлога з топінгом високоміцна, стійка до максимальних навантажень. До того ж, вона має привабливий глянсовий блиск, не створює складнощів у прибиранні.


Топпінгова підлога: ціна в Україні

На пристрій топінгової підлоги ціна варіюється в залежності від товщини бетонної несучої плити, наявності армування, використовуваної для заливки суміші техніки, площі робіт та інших аспектів. У будь – якому випадку, на топінгову підлогу ціна буде цілком виправданою – при вироблених фахівцем розрахунків вартість матеріалів і роботи буде оптимальною.

Замовити топінгову підлогу можливо в таких містах України:


 • Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Полтава, Харків;
 • Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Суми, Чернігів, Кіровоград;
 • Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Маріуполь.

Бетонна підлога з топінгом: переваги


Бетонна підлога з топпінгом – технологія, що вимагає застосування спеціальної техніки для заливки бетонної суміші, ущільнення верхнього шару віброрейкою, затирання топпінга. При укладанні шарів великої товщини і створенні підлоги, яка повинна витримувати високі навантаження, використовується армування, що дозволяє істотно підвищити міцність і зносостійкість покриття. Завдяки такій технології промислова підлога з топпінгом максимально стійка до високих статичних і динамічних навантажень і має ряд інших переваг:

 • промислова підлога топпінг монолітна, віна не пилить;
 • таке покриття вологостійке, водонепроникне;
 • підлога має підвищену стійкість до утворення тріщин;
 • покриття стійке до впливу хімічних речовин;
 • естетичний зовнішній вигляд.

Можна говорити про те, що топінгове покриття підлоги дає можливість знизити виробничі витрати при підвищенні міцності. Так, для використання з топінгом можна застосовувати бетон не найвищого класу, який завдяки зміцненню верхнім шаром набуває характеристики, істотно перевищуючі можливості навіть дуже хорошою бетонної стяжки без топпінга.

Топпінг для пристрою топпінгової підлоги – це спеціальна суха суміш. У більшості випадків при облаштуванні підлог використовують суху крихту кварцу, корунду. На корундові топпінгові підлоги ціна найбільш висока, але і їх характеристики трохи вище. Такі підлоги найчастіше використовують на промислових об’єктах.


Пристрій топінгової підлоги на вигідних умовах

Замовити бетонну підлогу з топпінгом, ціна якої доступна, можна і в Україні. Компанія Stoffmark надає цю послугу у форматі “під ключ”: наші фахівці виїжджають на об’єкт для аналізу ситуації, проводять розрахунки, підбирають оптимальний варіант покриття, його товщину, тип топінгу. В отримуєте оптимальну вартість робіт і матеріалу, не переплачуєте, приймаєте зданий об’єкт точно в обумовлені терміни. Роботи проводяться в Києві та в інших регіонах України. Залишити заявку на влаштування топпінгової бетонної підлоги ви можете на сайті або зателефонувавши нам.

 

Розрахунок вартості матеріалів для влаштування топпінгової підлоги з зміцненим верхнім шаром.

 

НайменуванняВитратаОдиниця вим.Ціна за одиницю, грн. без ПДВ
1Гідроізоляція плівка поліетиленова1.2 м2/м2м22,86 грн
2Фібра п\п0.6 кг/м3кг79 грн
3Прокат арматурний №12мм 500С9.8 кг/м2кг12,26 грн
4Підставка під арматуру3 шт/м2шт1,48 грн
5Дріт в’язальний0.05 кг/м2кг22,00 грн
6Бетон М300 В25 П40.1 м3/м2м3договірна
7Зміцнюючий матеріал топінг4 кг/м2кг10,18 грн
8Лак для Топінгу0.1 л/м2л.116,67 грн
9Шнур ущільнювальний п/е ø 81 м.п./м.п.м.п.1,10 грн
10Герметик ПУ0.084 м.л./м.пшт251,10 грн
11Грунтовка ПУ0.008 м.л./м.пл1255,46 грн
12Полотно ППЕ м.пог5,29 грн
13Робота бетононасосу зміндоговірна
14Витратний і неврахований матеріал м230,00 грн
15Робота транспорту, доставка матеріалів  договірна

 

Расчет стоимости выполнения работ по устройству пола с упрочненным верхним слоем

 

НайменуванняОдиниця вим.Ціна за одиницю, грн. без ПДВ
1Влаштування гідроізоляції (плівка поліетиленова)м230,00 грн
2В’язка арматурим230,00 грн
3Пристрій промислової бетонної підлоги зі зміцненим верхнім шаром, топінг, товщина 100 ммм2120,00 грн
4Нанесення лаку на топінгм225,00 грн
5Нарізка і закладення деформаційних швівм.п.35,00 грн

 

Де замовити промислову підлогу з топінгом в Києві?

Замовляйте 🔥 прямо зараз 🔥 пристрій топпінгових підлог в компанії Stoffmark. Компанія пропонує українським підприємствам промислової сфери високотехнологічні інноваційні рішення в сфері промислового будівництва. Наші переваги:

 • ✅ Продукція має сертифікат відповідності ISO 9001, а також всю необхідну європейську та українську дозвільну документацію.
 • ✅ Висока якість роботи. Ми працюємо як з проектами “під ключ”, так і з точковими завданнями на промислових підприємств. Якісний сервіс і розумні ціни в реаліях українського ринку.
 • ✅ Кваліфікований персонал. Технічні фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну технологію, розроблять проект під ваше виробництво, проведуть роботи і нададуть технічну підтримку.
 • ✅ Гарантія 15 років.

Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вирішити будівельну задачу будь-якої складності!


Де застосовуються бетонні топпінгові підлоги?

Компанія Stoffmark реалізовує бетонні покриття з топінгом для:

 • ✅ Паркінгу
 • ✅ Складських приміщень (складу)
 • ✅ Виробничих приміщень
 • ✅ Промислових підприємств

Яка ціна укладання промислових топінгових покриттів в Києві?

Розрахунок точної вартості пристрою топпінгової підлоги може бути розрахований тільки після проведення геодезичної зйомки, огляду об’єкта і узгодження конструктиву підлоги. Консультації, виїзд нашого фахівця на об’єкт і прорахунок вартості топпінгової підлоги – безкоштовно!

Як замовити топпінгову підлогу в Києві?

Ви можете залишити заявку у нас на сайті або зв’язатися з нами по телефону, і ми із задоволенням проконсультуємо Вас з усіх питань.

сопутствующие товары