Ін’єктування бетонного покриття

Ін’єктування бетону


У разі виникнення конструкційних пошкоджень, які несуть ризик для безпечної експлуатації конструктиву будівлі, наприклад тріщина несучої опори моста або розрив товщі бетону в тунелі або у підземній конструкції необхідно використовувати ін’єктування бетону.


Відновлення цілісності бетону методом ін’єктування так само застосовується для конструктиву фундаменту, облаштування деформаційних швів в підземках та на парковках. Ін’єктування бетону використовується для ремонту ЖБК з зіпсованими «холодними швами», а також з метою усунення конструкційних тріщин. Ін’єктування так само ефективний метод для відновлення гідроізоляції. Для герметизації пошкоджень використовуються спеціальні гелеві склади на основі поліуретану або епоксиду, які не вбирають вологи і заповнюють всі пори, буквально просочують бетонну конструкцію.


 

Цей метод має ряд переваг:


  • При ремонті бетон буквально «склеюється» спеціальними гелевими складами;
  • Використовується для відновлення важкодоступних підземних ділянок;
  • Роботу можна проводити за будь-яких погодних умовах.

Послуга ін’єктування бетонних покриттів можлива в таких містах України:


  • Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Полтава, Харків;
  • Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Суми, Чернігів, Кіровоград;
  • Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Маріуполь.

 


Ін’єктування тріщин бетонних покриттів


Компанія Stoffmark надає послуги з ін’єктування бетонних поверхонь. У процесі роботи використовується відпрацьована та добре зарекомендована технологія. Всі етапи робіт проводяться згідно СПІП в кілька етапів.


  • У разі руйнування «розлому» плити ділянка готується так само, як і при звичайному ремонті бетону. Потім уздовж тріщини в шаховому порядку просвердлюють отвори. Вони повинні бути досить глибокими, щоб досягти підстави тріщини.
  • В отвори вставляють пакери – спеціальні пристрої, за якими закачується відновлююча суміш. При цьому важливо дотримуватися будівельних норм, якщо в тріщину потрапить надлишок суміші, вона може розширитися.
  • В процесі відновлення тріщини закачують насосом під тиском спеціальну ремонтну смолу, яка заповнює пори і порожнечі та «цементує» тріщину.

Компанія промислового будівництва в Україні – Stoffmark надає як матеріали для ін’єктування бетону, так і виробляє роботи під ключ з гарантією. Замовляйте виїзд наших технічних фахівців і ви отримаєте професійну консультацію безпосередньо на вашому об’єкті.


У нас ви так само можете замовити торкетування бетону за низькою ціною!

сопутствующие товары

Проект STOFFMARK працює на Українському ринку

STOFFMARK це системи продуктів з високими експлуатаційними характеристиками, призначені для вирішення спеціальних завдань в таких областях будівництва, як хімічна та харчова промисловість, комерційна і житлова нерухомість, ландшафтний дизайн та елітне житлове будівництво.

Це спеціалізовані клейові суміші, затірки для швів плитки, ровнітелі для підлог, еластична гідроізоляція, грунтовки, герметики, ізоляційні стрічки, будівельні плити, склади для ремонту бетонів, а також системи для влаштування промислових підлог з плитки – одна з новітніх розробок в сфері захисту поверхонь від впливу агресивних речовин.

Системи продуктів виробляються в Європі з 1993 року і сертифіковані в системі менеджменту якості ISO 9001, мають європейський сертифікат безпеки продукції.