Наливна підлога для паркінгу

Підлога для паркінгу від компанії Stoffmark


Якою повинна бути “підлога” паркінгу? Дане питання завжди гостро стоїть перед замовником і експлуатуючою організацією. Сьогодні в Україні немає норм, які БВ регулювали тип і товщину покриття для паркінгів, а СНиП регулює тільки експозиційний клас бетону. У Європейському Союзі це питання регламентується дуже жорстко. У Німеччині у 1990 році виходить перша директива інституту дорожнього будівництва і з кожним роком ці норми доповнюються, грунтуючись на сучасних дослідженнях. На сьогодні вимоги до покриття для паркінгу регулює директива Parking Systems acc. to DIN-DAfStB–(OS).


Surface Protection Coatings (SP) згідно з якою повинні застосовуватися три системи матеріалів OS8, OS11, OS13. Покриття паркінгу повинно захищати бетонну основу від механічних навантажень, впливу вологи і агресивних речовин – машинного масла, бензину і сольових розчинів. Покриття для паркування має бути стійким до перепадів температур і стирання. Бетонні підлоги з топпінгом, які застосовували довгий час з метою економії не зовсім підходять для вирішення цих завдань через мікротріщин на поверхні, куди потрапляє волога і хлориди. Оптимальним рішенням для паркінгу служить полімерне захисне покриття на основі поліуретану або епоксидної смоли. Давайте детально розглянемо дане питання.


Бетонні покриття з топінгом:

 

Звичайна бетонна підлога рано чи пізно покривається тріщинами через вплив на неї вологи і перепадів температур. Вона нестійка до хімічних речовин, але ж саме на парковці найчастіше на підлогу проливається бензин, машинне масло або інші машинні рідини. Бетонні підлоги втратили свою популярність саме через ці недоліки.

 

Наливна підлога для паркінгу: поліуретанове покриття

 

Полімерна підлога є оптимальним захисним типом покриття. Така підлога використовуються на парковках. Вона має масу переваг.

 

 

Наливна підлога для паркінгу: епоксидна підлога


Епоксидні покриття володіють майже всіма тими перевагами, що й поліуретанові. За винятком, того що епоксидна смола не зовсім підходить для зовнішнього застосування і володіє меншою еластичністю але набагато більшою зносостійкістю за рахунок жорсткості. Зносостійкі покриття впевнено витримують гальмівний шлях автомобіля на зимовій шипованій гумі. Епоксидна підлога стійка до перепадів температур і довговічна.


Полімерне покриття легко ремонтується – достатньо лише залити епоксидною смолою пошкоджену ділянку, і через деякий час підлога знову стане монолітною.


Замовити підлогу для паркінгу можливо в таких містах України:


  • Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Полтава, Харків;
  • Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Суми, Чернігів, Кіровоград;
  • Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Маріуполь.

Замовити надійне покриття для паркінгу можна в компанії Stoffmark. Звертайтеся до наших менеджерів – ми оперативно виїдемо на об’єкт і прорахуємо вартість робіт.
Розрахунок вартості матеріалів для влаштування покриття паркінгу, покриття 3 мм, система OS8

 

НайменуванняВитратаОдиниця вим.Ціна за одиницю, грн. без ПДВ
1Гідроізоляція плівка поліетиленова1.2 м2/м2м22,86 грн
2Фібра п\п0.6 кг/м3кг79,00 грн
3Прокат арматурний №12мм 500С9.8 кг/м2кг12,26 грн
4Підставка під арматуру3 шт/м2шт1.48
5Дріт в’язальний0.05 кг/м2кг22,00 грн
6Бетон М300 В25 П40.1 м3/м2м3договірна
7Підлога для паркінгу, епоксидна смола підвищеної зносостійкості2.7 кг/м2кг290,60 грн
8Епоксидний грунт0.3 кг/м2кг199,90 грн
9Шнур ущільнювальний п/е ø 81 м.п./м.п.м.п.1,10 грн
10Герметик ПУ0.084 м.л./м.пшт251,10 грн
11Грунтовка ПУ0.008 м.л./м.пл1255,46 грн
12Полотно ППЕ м.пог5,29 грн
13Робота бетононасосу смендоговірна
14Витратний і неврахований матеріал м230 грн
15Кварцевий пісок 0,3-08  

 

Расчет стоимости выполнения работ по устройству покрытия паркинга, 3 мм, система OS8

 

НайменуванняОдиниця вим.Ціна за одиницю, грн. без ПДВ
1Влаштування гідроізоляції (плівка поліетиленова)м230,00 грн
2В’язка арматурим230,00 грн
3Укладка бетонум3договірна
4Грунтування поверхні епоксидним грунтомм266,70 грн
5Нанесення шпаклювального, вирівнюючого шару з 1:4 з кварцовим піском 0,1-0,3м289,90 грн
6Нанесення несучого шару підлоги для паркінгум287,90 грн
7Пристрій фінішного шару покриття для паркінгум298,90 грн
8Нарізка і закладення деформаційних швівм.п.35,00 грн

сопутствующие товары

Проект STOFFMARK працює на Українському ринку

STOFFMARK це системи продуктів з високими експлуатаційними характеристиками, призначені для вирішення спеціальних завдань в таких областях будівництва, як хімічна та харчова промисловість, комерційна і житлова нерухомість, ландшафтний дизайн та елітне житлове будівництво.

Це спеціалізовані клейові суміші, затірки для швів плитки, ровнітелі для підлог, еластична гідроізоляція, грунтовки, герметики, ізоляційні стрічки, будівельні плити, склади для ремонту бетонів, а також системи для влаштування промислових підлог з плитки – одна з новітніх розробок в сфері захисту поверхонь від впливу агресивних речовин.

Системи продуктів виробляються в Європі з 1993 року і сертифіковані в системі менеджменту якості ISO 9001, мають європейський сертифікат безпеки продукції.