Про компанію

Представляючи глобальний бренд німецького концерну MC-Bauchemie Muller GmbH., Компанія STOFFMARK пропонує пакет високотехнологічних рішень в галузі будівельної хімії. Ці рішення об’єднують в собі переваги багатьох існуючих технологій і продуктів концерну. Проект STOFFMARK працює на Українському ринку для адаптації інноваційних технологій в області застосування будівельної та промислової спецхімії

Продукція призначена для професійних будівельників, що мають високу кваліфікацію і працюють на відповідальних об’єктах, де для замовника якість матеріалів і довговічність результату є пріоритетом.

STOFFMARK це системи продуктів з високими експлуатаційними характеристиками, призначені для вирішення спеціальних завдань в таких областях будівництва, як хімічна і харчова промисловість, комерційна і житлова нерухомість, ландшафтний дизайн та елітне житлове будівництво. Це спеціалізовані клейові суміші, затірки для швів плитки, ровнителями для підлог, еластична гідроізоляція, грунтовки, герметики, ізоляційні стрічки, будівельні плити, склади для ремонту бетонів, а також системи для облаштування промислових підлог з плитки – одна з новітніх розробок в сфері захисту поверхонь від впливу агресивних речовин.

Системи продуктів виробляються в Європі з 1993 року і сертифікована в системі менеджменту якості ISO 9001, має європейський сертифікат безпеки продукції.

Якість матеріалів, що виробляються в Німеччині, підтверджено міжнародними сертифікатами і має допуски практично від усіх відомих сертифікують організацій Німеччини.

Постійні дослідні розробки, контакт із споживачами та широкі інноваційні можливості гарантують стабільне і надійне якість нашої продукції.

Фахівці компанії забезпечують весь необхідний сервіс: підбір матеріалів, необхідних для вирішення конкретної будівельної завдання, технічна підтримка і контроль робіт безпосередньо на об’єктах.

Ми раді запропонувати професіоналам будівельного бізнесу наші послуги для вирішення складних завдань в цивільному, комерційному та промисловому будівництві!

Філії компанії розташовані в Нідерландах, Австрії, Франції, Ірландії, Чехії, Угорщини, Польщі

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...